05 788 20 16 vrtec.knezak@gmail.com

Tudi v tem šolskem letu smo vse skupine sodelovale pri projektu Pasavček in izvajale dejavnosti v okviru tega projekta, saj smo želeli otroke in njihove starše še bolj spodbuditi k pravilni uporabi varnostnih avtosedežev in pripetosti otrok med vožnjo. Obiskal nas je policist Vili, bolničarka Helena, beležili smo pripetost otrok, ustvarjali na temo varnega vedenja v prometu, v garderobi izdelali poenoteno oglasno desko ter poligon s talnimi oznakami, na igrišču pa se vozili po izdelanem vozišču s pravimi prometnimi znaki in semaforjem. Da ima projekt pozitivne učinke in da z njim dosegamo zastavljene cilje, ste nam potrdili tudi starši ob reševanju spletne ankete. Želimo si, da bi nam to uspevalo tudi v prihodnje in bi na ta način prispevali k večji ozaveščenosti glede varnosti v prometu.

Dostopnost