05 788 20 16 vrtec.knezak@gmail.com

Letošnje vrtčevo leto je zares posebno. Obeležujemo namreč 50 let delovanja vrtca na »Beumu kamnu«, 50 let Vrtca pri Osnovni šoli Toneta Tomšiča Knežak.

S prireditvijo Šapkov beli smrček, ki je bila v četrtek, 27. oktobra, smo počastili svoj jubilej, obenem pa tudi 50-letnico Osnovne šole Toneta Tomšiča Knežak, saj se je le ta zaradi bolezni takratne ravnateljice in epidemije preložila.

Ob tej priložnosti smo zaposlene v garderobi vrtca pripravile razstavo fotografij, v igralnici Mavric priložnostno razstavo »Vrtec nekoč«, v igralnici Sončkov pa video projekcijo fotografij od nekoč do danes, z izjavami otrok. Prilagamo nekaj fotografij iz razstave in povezavo do video projekcije https://www.canva.com/design/DAFQH3_VyX4/SmHRj1Dq8SomDYLXzqm5Cg/watch?utm_content=DAFQH3_VyX4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Dostopnost