V teh predprazničnih dneh smo z otroki namenili nekaj časa tudi takšnim in drugačnim … jajcem.

Najmlajši otroci iz Zvezdic so se z njimi igrali, jih nosili v košaricah, razvrščali in ugotavljali, katera jajčka igrajo-ropotajo.

Otroci iz Sončkov so odšli na bližnji travnik, kjer jih je čakalo presenečenje. Bile so tri prazne košarice in pismo, ki nam ga je pustil zajček in jih prosil, da mu pomagamo poiskati jajčka. Otroci so jih z veseljem poiskali in razvrstili v košarice. Ko pa smo se vrnili v igralnico, jih je pričakalo še eno presenečenje. Zajček jim je v zahvalo prinesel čokoladna jajčka, s katerimi so se po kosilu z veseljem posladkali.

Malo starejši otroci iz skupine Mavrice so se preizkusili v čisto posebnem poligonu. Prenašali so jajčka do zabojčka kar na žlici, vmes pa so morali premagati najrazličnejše ovire.

Najstarejši otroci iz Lunc pa so prisluhnili pravljici Zajček in njegovi prijatelji, ki jo je predstavila knjižničarka iz Knjižnice Makse Samsa, gospa Sandra. Na koncu so izdelali še prikupne zajčke in praznični vikend se lahko začne!

Dostopnost