Vsi smo že komaj čakali poletje in preden se dokončno odpravimo na zaslužene počitnice smo v vrtcu pripravili zaključno prireditev, ki je potekala v torek, 18 .6. 2024. Skupaj smo se zbrali v šolski telovadnici, kjer nas je najprej pozdravila vodja vrtca ga. Alenka Biščak. Otroci iz skupine Lunce so zaigrali igrico »Krtek, ki je klatil luno«, skupine Zvezdice, Sončki in Mavrice pa so se nam predstavile vsaka s svojo plesno-pevsko točko.

Zaključek je prav poseben ravno za naše predšolske otroke, ki odhajajo v šolo. Tradicionalno so se poslovili s »cici-maturantsko« koračnico  ter od svojih vzgojiteljic prejeli čestitke in diplome.

Na igrišču pred šolo je otroke pričakalo sladko presenečenje – sladoled. Za osvežitev pa so si prisotni lahko nalili osvežilno pijačo. Preživeli smo čaroben, sončen popoldan.

Dostopnost