Torek je bil dan, ko smo ga vsi nestrpno pričakovali. Bil je dan, na katerega smo se pripravljali že nekaj časa, saj smo se po dveh letih premora zaradi epidemije, zopet zbrali vsi vrtčevi otroci, zaposleni, starši, pa tudi stari starši, bratci, sestrice, da bi proslavili zaključek šolskega leta 2021/2022.

Začele so Lunce in odigrale igrico o ježku Srečku, ki je iskal srečo, a jo je našel šele v družbi svoje najboljše prijateljice, ko sta srkala čaj na cvetočem travniku. Sledil je ples Zvezdic, ki so se z Avtom Romane Kranjčan odpeljale na morje. Sončki so zapeli in zaplesali slovensko ljudsko pesem Sonček čez hribček gre, Mavrice pa so zaplesale ob ritmih mehiške ljudske pesmi Zbrale so se kukarače.

Sledila je svečana himna Mini maturantov, podelitev pohval, diplom in simboličnih daril Luncam (otrokom, ki gredo jeseni v šolo) ter še »skok« v morje s pesmijo in plesom Čukov, Gremo mi na morje.

Lepo je bilo! Hvala vsem!

Dostopnost