Dobili smo povabilo na popotovanje v Deželo snežakov. Z veseljem smo se odzvali povabilu in se v sredo, 14. 12. 2022, popoldne zbrali: Lunce pri gasilskem domu, Mavrice ob župnišču, Sončki na parkirišču proti Sv. Barbari, najmlajši otroci iz Zvezdic pa skupaj s starši malo kasneje na igrišču.

Opremljeni z lučkami in dobro voljo smo odšli na pot. Tam smo srečali snežake, ki so nam pripravili naloge. Ker smo vse uspešno opravili so nas v darilnih vrečah čakali: pisana nogavica, elastiki za spenjanje las, figurica konja in opica. Le kdo jih je pozabil, izgubil? Ja Pika Nogavička, ki se nam je pridružil na igrišču in je skupaj z Anico ter Tomaž napisala pismo dedku Mrazu. A ker je bil dedek Mraz na Mašunu, je pismo hitro prišlo do njega, on pa do nas. Obdaril je vse zbrane otroke in jih skupaj s starši povabil še na čajanko ob domačih piškotih. Lep, čaroben večer je bil!

Piškoti so še vedno na voljo v garderobi vrtca, seveda pa bomo veseli vsakega dobrodelnega prispevka.

Dostopnost