V petek, 17. marca 2023, so se starejši otroci zbrali v vrtcu še enkrat, tokrat popoldne, ki se je prevesil v večer. Pridružile so se jim dijakinje in vzgojiteljice ter prav posebne gostje s svojimi štirinožnimi prijatelji.

Razdelili smo se v dve skupini in dve igralnici. Otrokom iz skupine Mavrice so se pridružili otroci iz Sončkov in spoznali so psičko Loro ter njeno vodnico Barbaro. V skupini Lunce pa sta se predstavila dva terapevtska para iz Društva Tačk pomagačk, Šana z vodnico Nino in Oli z vodnico Bojano. Predstavili so nam kako se ravna, če srečamo nevarne pse, pregledali in preizkusili smo pripomočke, ki jih imajo vodnice za nego psov, prisluhnili smo Lorinemu bitju srca, predvsem pa smo gostujoče psičke velikokrat pobožali. Skupaj smo odšli še na sprehod in dan se je prevesil v večer. Sledila je večerja in rajanje v čisto pravem otroškem discotu.

Res je bil en prav poseben in nepozaben večer.

Dostopnost