V petek, 24. maja 2024, so se starejši otroci popoldne vrnili v vrtec, kjer jih je čakalo prav posebno presenečenje.

Preden smo presenečenje razkrili, smo skupaj pogledali namige, ki jih je poslal v vrtec skrivni pošiljatelj. Na podlagi namigov so otroci sklepali kdo nas je v vrtcu obiskal. Prav hitro se je izkazalo, da je v vrtcu čarodej, ki smo ga našli v eni od učilnic. Pripravil nam je raznovrstne čarovniške trike in vsi smo se nasmejali kot že dolgo ne.

Po čarovniški predstavi nas je čakala večerja s picami in sokom. S polnimi trebuščki smo odšli še na sprehod in dan se je prevesil v večer. Za zaključek večera smo se ob večerni svetlobi posedli okrog tabornega ognja v gozdičku in zapeli ob spremljavi kitare.

Preživeli smo en res čaroben in nepozaben večer.